• 190043
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07098

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 135 mm
Работна должина: 87 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07098 10x135mm.

Клуб Цена
98 ден. 109 ден.

На залиха

SKU: 190043 Категории: ,