• 190004
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07060

Дијаметар Ø: 7 mm
Вкупна должина: 110 mm
Работна должина: 69 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07060 7x110mm.

Клуб Цена
62 ден. 69 ден.

На залиха

SKU: 190004 Категории: ,