• 190016
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07054

Дијаметар Ø: 6 mm
Вкупна должина: 95 mm
Работна должина: 57 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07054 6x95mm.

Клуб Цена
58 ден. 65 ден.

На залиха

SKU: 190016 Категории: ,