• 190006
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија Super P-59782

Дијаметар Ø: 12 mm
Вкупна должина: 200 mm
Работна должина: 140 mm
Производител: Makita
Бургија Super P-59782 12x200mm.

Клуб Цена
410 ден. 455 ден.

На залиха

SKU: 190006 Категории: ,