• 189745
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Standard D-00290

Дијаметар Ø: 16 mm
Вкупна должина: 210 mm
Работна должина: 150 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Standard D-00290 16mm x210mm.

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 189745 Категории: ,