• 189743
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Standard D-00016

Дијаметар: Ø4mm
Вкупна должина: 110mm
Работна должина: 50mm

Клуб Цена
98 ден. 109 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 189743 Категории: ,