• 190002
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58229

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 265 mm
Работна должина: 200 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58229 10mm 265 mm.

Клуб Цена
562 ден. 625 ден.

На залиха

SKU: 190002 Категории: ,