• 190012
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58104

Дијаметар Ø: 8 mm
Вкупна должина: 165 mm
Работна должина: 100 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58104 8mm 165mm

Клуб Цена
374 ден. 415 ден.

На залиха

SKU: 190012 Категории: ,