• 190021
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58095

Дијаметар Ø: 8 mm
Вкупна должина: 115 mm
Работна должина: 50 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-58095 8mm 115mm

Клуб Цена
351 ден. 390 ден.

На залиха

SKU: 190021 Категории: ,