• 190041
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-57978

Дијаметар Ø: 6 mm
Вкупна должина: 165 mm
Работна должина: 100 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-57978 6mm 165 mm.

Клуб Цена
323 ден. 359 ден.

На залиха

SKU: 190041 Категории: ,