• 190013
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија SDS-Plus Nemesis II B-57962

Дијаметар Ø: 6 mm
Вкупна должина: 115 mm
Работна должина: 50 mm
Производител: Makita
Бургија SDS-Plus Nemesis II B-57962 6mm 115 mm.

Клуб Цена
305 ден. 339 ден.

На залиха

SKU: 190013 Категории: ,