• 198936
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија Makita SDS-Plus 12×160 D-00228

Дијаметар (D) 12 mm
Целокупна должина 160 mm
Работна должина 100 mm

Клуб Цена
104 ден. 115 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198936 Категории: ,