5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија Makita Sds-plus 10×160 D-00175

Дијаметар (D) 10 mm
Целокупна должина 160 mm
Работна должина 100 mm

Клуб Цена
100 ден. 105 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198930 Категории: ,