20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Bubble сет 240x200cm

Јорган со две перници
Сетот може да се пере во машина на 40 степени
Димензии:240x200cm

Клуб Цена
999 ден. 1249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177174 Категории: ,