16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Bubble сет 200x200cm

Јорган со две перници
Сетот може да се пере во машина на 40 степени
Димензии:200x200cm

Клуб Цена
879 ден. 1049 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177173 Категории: ,