• 180467
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Брисачи Michelin 18″ Rainforce Hybrid

Димензии:43cm

Клуб Цена
310 ден. 345 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство