• 180474
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Брисачи Michelin 17″ Rainforce Hybrid

Димензии:17cm

Клуб Цена
526 ден. 584 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство