5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Брисачи 20″ Hybrid Rainforce Michelin

Michelin Rainforce хибриден универзален брисач

Клуб Цена
655 ден. 689 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство