• 160065
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Брилијантен Детајлер Sonax – Extreme

Се користи за брза и краткорочна заштита на бојата
Темелно и нежно ги чисти малку оштетените површини, без создавње гребаници
Го нагласува крајниот изглед на бојата и ја прави површината исклучително мазна со бескрајно длабок сјај
Нето: 750 ml

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160065 Категории: ,