5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Настолна Бормашина 350W RD BD 04

5 брзини
600 до 2600 во минута
Моќност:350W
1.5-13 mm

Клуб Цена
6640 ден. 6990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161380 Категории: ,