• 161631
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бормашина Raider 760W 13mm RD-ID02

Напон:220V / 50Hz
Моќност: 760 W
Вртежи: 0 – 2600 min-1
Ниво на бучава: 102.1 dB(A) – 90 dB(A)

Клуб Цена
2025 ден. 2250 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161631 Категории: ,