15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бормашина MP-ID026 850W

Напон: 230V~50Hz
Моќност: 850W
Вртежи: 0-2800/min
Дупчење во:
метал: 10mm
дрво: 30mm
бетон: 13mm
Футер: 1.5-13mm

Клуб Цена
1896 ден. 2230 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171152 Категории: ,