15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бормашина Батериска MP-CDL024 20V

Батерија 20V/2000mAh
Вртежи 10 0-400/min 20 0-1400/min
Полнач 10 220-240V 20 21V 2.5A
Полнење 1 час
Вртежен момент 21+1
Макс. момент 35Nm

Клуб Цена
3782 ден. 4450 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182583 Категории: ,