5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бормашина 550W RD-ID27

Моќност:550W
Вртежи:0-2800/min
Дупчење во метал 13mm
Дрво 25mm
Бетон 16mm

Клуб Цена
1606 ден. 1690 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171159 Категории: ,