15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бокал за греење вода Gorenje K17BK

Термо Бокал
Црна боја
Запремнина 1.7 л
Моќност на загревање 1850 W
Ротација 360°
Автоматско исклучување
Индикатор за нивото на водата
Филтер на одлив
Strix Термостат
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
Должина на приклучен кабел: 1 m

Клуб Цена
1790 ден. 2099 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167145 Категории: ,