• 195396
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бокал за греење вода GORENJE K15DWS

Волумен на садот : 1.5l
Моќност на грејачот: 1850 – 2200W
Регулирање на температурата: Не
Заштита од прегревање и од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот
Автоматско исклучување

Клуб Цена
1790 ден. 2099 ден.

Нема на залиха

SKU: 195396 Категории: ,