10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бокал за греење вода Gorenje K10C

Термо Бокал
Бела боја
Куќиште: Керамика
Запремнина 1 л
Моќност на загревање 1.630 W
Ротација 360°
Автоматско исклучување
Заштита од работа без вода
Филтер против каменец

Клуб Цена
2590 ден. 2890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182200 Категории: ,