• гхцгффгх

Бокал за филтрирање вода Laica J81CA

Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати (кафемат, бокал) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема. Вкупен капацитет: 3.7 l Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење Италијански дизајн Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.

2299 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 189056 Категорија: