Бокал gorenje K10BKC

Големина на садот: 1 l
Ротација 360°
Автоматско исклучување
Аналоген термостат
On/Off Копче
Син индикатор
Strix Термостат
2890 ден.

На залиха

SKU: 159944 Категорија: