3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бокал gorenje K 17 WII

Капацитет: 1.7L
Моќност: 2200W
Останато: Ротација 360°, Автоматско исклучување , Аналоген термостат , On/Off Копче , Strix Термостат , Копче за отварање на капакот,Филтер против бигор кој се отстранува , Индикатор за нивото на водата , Простор за сместување на кабелот , Гумена подлога на садот за поголема стабилност Основа , Заштита од прегревање , Сигурносен систем , Заклучување на капакот

Клуб Цена
1550 ден. 1599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087306 Категории: ,