• 197064
  • 197064 1
  • 197064 2
  • 197064 3
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бокал fiesta со инфузер 1450 Cc

Состав: пластика/стакло
Продуктот е во повеќе бои.

Клуб Цена
305 ден. 339 ден.

На залиха

SKU: 197064 Категории: ,