9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер gorenje 10l TEG10U

Мoќност: 2 KW
Електричен грејач
Пласитичен казан
Избор на економична температура
Заштита од замрзнување
Тежина 4,4 кг
Димензии (ШXВXД) 31 X 45,4 X 26,5 cm

Клуб Цена
4990 ден. 5499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 000049 Категории: ,