5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер Динамо Хит 80L

Волумен – 80 lit.
Работен притисок – 0,6 (MPa)
Максимална заштита – 75 C
Степен на заштита – 24 (IP)
Моќност – 2000 W
Напон – 220 V
Струја – 9,1 A

Клуб Цена
5390 ден. 5699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 000063 Категории: ,