• dfdsadasd
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер ARISTON PRO1 R 80 V 2K

Wave дизајн 2018
80л
MADE IN ITALY
2 КW
Емајлиран челичен резервоар со титаниум тестиран до 16 бари
Голема Магнезиумска Анода
Nanomix технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода)
Полиуретанска изолација CFC Free
Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари
Надворешен Термостат за одбирање температура
Максимална температура 75 степени
Загревање за 2ч и 12 минути до 45 степени
бела боја
Димензии ВxШxД 75.8x45x48 цм тежина 21.5кг
IPX3 ниво на заштита

Клуб Цена
7990 ден. 8490 ден.

На залиха

SKU: 190542 Категории: ,