5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер 80L Слим fabbygo

Моќност: 2kw
Надворешна Регулација
Емајлиран Казан
Термометар
Индикатор

Клуб Цена
5500 ден. 5790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157031 Категории: ,