• 176871

Блендер Severin 3792

Моќност:600 W
Контрола со променливи брзини
Дополнителна турбо брзина со 13000 вртежи во минута
Отстранлив дел од не’рѓосувачки челик кој лесно се чисти
Практичен за брза подготовка на:
– Пијалoци
– Шејкови
– Коктели
– Сосови
Јамка за закачување

2299 ден.

Нема на залиха

SKU: 176871 Категорија: