5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер Severin 3737

Моќност: 500W
Два сада за блендирање
Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л
Пластична чаша за блендирање со капацитет од 600мл
Две брзини + пулс функција
Чашата е со капак погодна за патување
Може да се пере во машина за садови
Изработена од Tritan (Bisphenol-A free)
Безбедносен отвор
Сечило од нерѓосувачки челик
Со безбедносен прекинувач
Кабел за складирање
Нелизгачки ногарки

Клуб Цена
3799 ден. 3999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087444 Категории: ,