• hgfgjh

Блендер Severin 3737

Моќност: 500W
Два сада за блендирање
Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л
Пластична чаша за блендирање со капацитет од 600мл
Две брзини + пулс функција
Чашата е со капак погодна за патување
Може да се пере во машина за садови
Изработена од Tritan (Bisphenol-A free)
Безбедносен отвор
Сечило од нерѓосувачки челик
Со безбедносен прекинувач
Кабел за складирање
Нелизгачки ногарки

3999 ден.

Нема на залиха

SKU: 087444 Категорија: