• 186944
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер рачен fabbygo FRB-1001

Рачен блендер
Моќност: 350W

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

SKU: 186944 Категории: , Ознаки: ,