25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер PHILIPS HR2100 400W

Моќност:400W
Капацитет на сад:1,5L
Пулс контрола
2 брзини
ProBlend4 ножиња

Клуб Цена
2175 ден. 2899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099796 Категории: ,