• ghfghfgh
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер Philips HR 2162/90

Моќност: 600 W
Пластичен бокал од 2 л
Повеќе брзина и пулсација
ProBlend 5

Клуб Цена
3039 ден. 3799 ден.

Нема на залиха

SKU: 199920 Категории: ,