• vbvb
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер Gorenje BN1000W

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Лесно чистење

Ефикасен нож со шест сечила
Суво мешање
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Број на брзини за лесно ракување: 2
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Дополнителен сад
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
Гумени ногарки за стабилност
Долготраен пластичен сад за мешање
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Боја: Бела боја
Димензии (ШxВxД): 15,2 × 37,9 × 17,2 cm

Клуб Цена
4999 ден. 5390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156491 Категории: ,