• 195397
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер GORENJE BN1000MB

Број на степени на вентилаторот: 2
Капацитет на садот за мешање и месење: 1l

Клуб Цена
3789 ден. 4190 ден.

На залиха

SKU: 195397 Категории: ,