• 195411
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Блендер GORENJE B1400BE

Моќност на моторот (max): 1400W
AC мотор за сигурно работење
Број на oднапред дефинирани програми: 4

Клуб Цена
4990 ден. 5990 ден.

На залиха

SKU: 195411 Категории: ,