Блендер BEKO TBN7802X

Моќност:800W
Повеќе брзини
Пулс функција
LED индикатор
Капацитет на сад:1.5L
Можност за дробење мраз
Ножеви од нерѓосувачки челик:4
Нелизгачка површина
Стаклен сад отпорен на високи температури,гребнатини

4299 ден.

Нема на залиха

SKU: 167404 Категорија: