• 099693
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Биде Yaprak

Димензии: 54 x 36 x 39.5 cm

Клуб Цена
3411 ден. 3790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099693 Категории: ,