• 036905
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Безбедносна каса за пари MaxPuls 4625

Димензии:9х30х24cm

Клуб Цена
1053 ден. 1170 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 036905 Категории: ,