• 190709
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен за деца Intex 57107NP

Димензии: 61cmx22cm
Капацитет: 22L

Клуб Цена
431 ден. 479 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство