• 190708

Базен за деца Intex 57104NP

Димензии: 86x25cm
Се препорачува за деца од 1 до 3
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не е погоден за деца под 1 година.

490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190708 Категорија: