• 339
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен правоаголен Intex 2.6 x 1.6m -Сина

Интекс 260 x 160 x 65 см
Базен со правоаголна рамка
Робустен и силен филм, висока стабилност
Брзо и лесно се собира
Конструкција на базен поцинкувана и во прав; исклучително отпорна на солзи
ПВЦ ткаенина

Клуб Цена
5690 ден. 5990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство