• hgfhfghf
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен на монтирање Intex 26374NP

Правоаголен отстранлив базен Intex Ultra XTR рамка. Димензиите на базенот се 975 x 488 x 132 cm, а капацитетот е 54.368 литри.
Вклучува систем за филтер за песок со капацитет на филтер од 10.500 литри/час и приклучок од 38 mm (песок не е вклучен), безбедносна скала, церада и капак.
Структура на цевки: робусни челични делови внатре и надвор со епоксидна обвивка и одводен приклучок со поврзување со градинарско црево.
Трослојна тешка церада (дебелина 0,67 мм) Внатрешниот ѕид е сино и има шара од каменина, надворешно темно сива.

Клуб Цена
116991 ден. 129990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство